Agencja Detektywistyczna - Prywatny detektyw Lublin

Szeroka gama usług detektywistycznych, poparta wieloma referencjami. Doświadczenie prywatnych detektywów oraz sprzęt którym dysponuje agencja pozwoli naszym klientom w krótkim czasie uzyskać interesujące informacje. Posiadamy doświadczenie przy zleceniach realizowanych poza granicami naszego kraju. Umów się na spotkanie i uzyskaj więcej informacji

Całodobowa obserwacja i mobilność

Prowadzimy obserwację wskazanych przez Ciebie osób. Z zachowaniem pełnej dyskrecji przemieszczamy się zgodnie z ich miejscem przebywania, jak również dokumentujemy dla Ciebie wszystkie nasze działania

Podsłuch, urządzenia audiowizualne

Jeśli zajdzie taka potrzeba przeskanujemy Twoje mieszkanie, samochód i inne miejsca w poszukiwaniu GPSów, podsłuchów czy kamer. Nasz profesjonalny sprzęt i doświadczenie pozwoli na wykrycie działań realizowanych z ukrycia.

Lokalizacje

Nasze ekipy będą podążać za obserwowanym śledząc miejsca które odwiedza podczas pobytu poza domem. Otrzymasz szczegółowe informacje gdzie i z kim się widział.

Ustalanie tożsamości

Chciałbyś wiedzieć, kim jest osoba, z którą wiesz lub przypuszczasz, że spotyka się Twój partner? Dla Ciebie ustalimy jej tożsamość, wiek, miejsce zamieszkania, a nawet harmonogram dnia.

Badania DNA

Zajmiemy się pobraniem próbki DNA oraz wykonamy stosowane badania aby potwierdzić lub zaprzeczyć Twoim podejrzeniom.

Odzyskiwanie danych

Twój partner dowiedział się, iż podejrzewasz go o zdradę i wykasował dane ze swojego telefonu komórkowego, tabletu lub komputera? Jeśli to zrobił, z dużym prawdopodobieństwem miał coś na sumieniu. Nic straconego, my możemy odzyskać dla Ciebie wykasowane dane.