1Podejrzewam, że mąż / żona mnie zdradza. Co mam zrobić?
Przede wszystkim powinieneś przerwać destrukcyjną sytuację, która niszczy Ciebie. Niepewność oraz pozostawanie w ciągłym stresie należy natychmiast zatrzymać. Istnieje wiele sposobów, które pozwolą w sposób dyskretny i sprawny odkryć, jaka jest prawda. Zadzwoń bądź napisz do nas. Z chęcią wysłuchamy Twojej historii i wspólnie postanowimy, co dalej. Zapraszamy do zakładki "Kontakt".
2Ile kosztuje wykrycie zdrady?
Nie posiadamy cennik usług. W naszej pracy najbardziej liczą się ludzie oraz ich emocje. Ze względu na to, iż każda sprawa jest inna i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, kwota, jaką zapłacisz będzie dopasowana właśnie do Ciebie.
3Czy po rozwodzie zostanę bez środków do życia?
Każdą sprawę doprowadzamy do końca i nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów samym sobie. Jeśli po wykryciu przez nas zdrady zdecydujesz się na rozwód, na Twój wniosek będziemy z Tobą na sali sądowej w charakterze świadków. Zrobimy to dla Ciebie, w naszym czasie wolnym, a Ty nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych kosztów.
4Jak wykryć zdradę?
Mamy wiele sposobów na prowadzenie obserwacji oraz udokumentowanie zdrady. Zapraszamy do zakładki "Oferta", gdzie będziesz mógł zapoznać się ze szczegółami.